GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Bremen, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:20PrishtinëAeroporti Adem Jashari

02:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 3 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

04:59BremenStacioni Bremen

Deva Tours
130€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 39 minuta
Çmimi total: 145

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.