GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:16VushtrriStacioni Vushtrri

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

15:31VushtrriStacioni Vushtrri

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15
1

15:46VushtrriStacioni Vushtrri

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

16:01VushtrriStacioni Vushtrri

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 30 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
1

16:16VushtrriStacioni Vushtrri

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.