GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Kijevë, Kosovë

1

08:01VushtrriStacioni Vushtrri

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 10 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

09:18KijevëStacioni Kijevë

Miroci
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:01VushtrriStacioni Vushtrri

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 10 minuta
3

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:18KijevëStacioni Kijevë

Gjocaj Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:01VushtrriStacioni Vushtrri

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 10 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:18KijevëStacioni Kijevë

Mendi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:31VushtrriStacioni Vushtrri

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 10 minuta
3

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

11:57KijevëStacioni Kijevë

Pranvera Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 2.5
1

11:01VushtrriStacioni Vushtrri

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 10 minuta
3

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:18KijevëStacioni Kijevë

Koha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:01VushtrriStacioni Vushtrri

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:18KijevëStacioni Kijevë

Edi Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

13:01VushtrriStacioni Vushtrri

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 10 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:18KijevëStacioni Kijevë

Pranvera Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:01VushtrriStacioni Vushtrri

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 10 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:18KijevëStacioni Kijevë

Ballkani Pejë
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5
1

15:01VushtrriStacioni Vushtrri

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20KijevëStacioni Kijevë

Monika
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:01VushtrriStacioni Vushtrri

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 10 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18KijevëStacioni Kijevë

Bashkimi Turist
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.