GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Junik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:46VushtrriStacioni Vushtrri

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 25 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50JunikStacioni Junik

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

15:01VushtrriStacioni Vushtrri

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50JunikStacioni Junik

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.