GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Rrogozhinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

13:17VorëStacioni Vorë

14:22RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:35Peqin

Lluca
?Lekë

13:00Tiranë

13:17VorëStacioni Vorë

14:22RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

13:00Tiranë

13:17VorëStacioni Vorë

14:50RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

13:45Tiranë

14:02VorëStacioni Vorë

15:07RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:20Peqin

Diku-Trans 2917
?Lekë

14:00Tiranë

14:17VorëStacioni Vorë

15:22RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

14:00Tiranë

14:17VorëStacioni Vorë

15:50RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

15:00Tiranë

15:17VorëStacioni Vorë

16:22RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

15:00Tiranë

15:17VorëStacioni Vorë

16:50RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Refati-08
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:17VorëStacioni Vorë

12:35DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

12:17VorëStacioni Vorë

12:35DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

12:17VorëStacioni Vorë

12:35DurrësStacioni Durrës

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

12:17VorëStacioni Vorë

12:35DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

12:25VorëStacioni Vorë

12:48DurrësStacioni Durrës

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 12 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

12:32VorëStacioni Vorë

12:50DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 10 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

12:32VorëStacioni Vorë

12:50DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 10 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

13:15VorëStacioni Vorë

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 14 minuta
3

14:39LushnjeStacioni Lushnje

14:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
1

13:47VorëStacioni Vorë

14:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Diku-Trans 2917Pritja: 12 minuta
3

14:20DurrësStacioni Durrës

15:07RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

13:47VorëStacioni Vorë

14:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Diku-Trans 2917Pritja: 15 minuta
3

14:20DurrësStacioni Durrës

15:07RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.