GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:32VorëStacioni Vorë

17:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 11 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:13LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

17:33VorëStacioni Vorë

17:50TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:13LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

18:01VorëStacioni Vorë

18:18TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 12 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:43LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

18:02VorëStacioni Vorë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 11 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:43LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

18:32VorëStacioni Vorë

18:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 11 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:13LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.