GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Kukës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Durrës

13:53VorëStacioni Vorë

15:37KukësStacioni Kukës

Fat-5
?Lekë

14:00Durrës

14:23VorëStacioni Vorë

16:07KukësStacioni Kukës

16:52Krumë

Qjl-Trans
?Lekë

16:00Durrës

16:23VorëStacioni Vorë

18:07KukësStacioni Kukës

Fat-5
?Lekë

18:00Durrës

18:23VorëStacioni Vorë

20:07KukësStacioni Kukës

Fat-5
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

13:27VorëStacioni Vorë

13:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Argjiro SH.P.K
?€
Ndërrim në: Rilindi Shpk
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 13km

14:00TiranëTerminali Lindor

15:59KukësStacioni Kukës

Rilindi Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta

13:27VorëStacioni Vorë

13:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Argjiro SH.P.K
?€
Ndërrim në: Laçi Kompani
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 13km

14:00TiranëTerminali Lindor

15:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.