GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Udënisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:15VlorëStacioni Vlorë

10:53UdënishtStacioni Udënisht

11:55Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:00VlorëStacioni Vlorë

08:50LibrazhdStacioni Librazhd

Alesio Vl 2011
150Lekë
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta

09:13LibrazhdStacioni Librazhd

10:01UdënishtStacioni Udënisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta

06:20VlorëStacioni Vlorë

07:40LushnjeStacioni Lushnje

Gea Shpk
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 31 minuta

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:29UdënishtStacioni Udënisht

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta

06:40VlorëStacioni Vlorë

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:53UdënishtStacioni Udënisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

06:50VlorëStacioni Vlorë

08:10LushnjeStacioni Lushnje

Çipini
150Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:53UdënishtStacioni Udënisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta

07:15VlorëStacioni Vlorë

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 38 minuta

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:31UdënishtStacioni Udënisht

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

07:15VlorëStacioni Vlorë

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 38 minuta

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:31UdënishtStacioni Udënisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

07:15VlorëStacioni Vlorë

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 43 minuta

10:48LibrazhdStacioni Librazhd

11:36UdënishtStacioni Udënisht

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta

13:20VlorëStacioni Vlorë

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
150Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 33 minuta

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:31UdënishtStacioni Udënisht

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta

13:20VlorëStacioni Vlorë

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
150Lekë
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:31UdënishtStacioni Udënisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta

13:20VlorëStacioni Vlorë

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
150Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 38 minuta

16:48LibrazhdStacioni Librazhd

17:36UdënishtStacioni Udënisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.