GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Munich, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00VlorëStacioni Vlorë

01:30GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 30 minuta
3

03:00GjakovëStacioni Gjakovë

05:00MunichStacioni Munich

Barileva
70€
Kohëzgjatja totale:~10 orë
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.