GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:20VlorëStacioni Vlorë

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
150Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.