GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00VitiStacioni Viti

05:30UlqinStacioni Ulqin

Cufa-Reisen
?€
2
Ndërrim në: Zejdin ToursPritja: 15 minuta
3

05:45UlqinStacioni Ulqin

07:18PodgoricëStacioni Podgoricë

Zejdin Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.