GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:10VitiStacioni Viti

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 20 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.