GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Dusseldorf, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:10VitiStacioni Viti

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 50 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90
1

07:10VitiStacioni Viti

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 50 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
80€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 50 minuta
Çmimi total: 80
1

07:15VitiStacioni Viti

07:42GjilanStacioni Gjilan

Euro Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Try ToursPritja: 1 orë, 18 minuta
3

09:00GjilanStacioni Gjilan

09:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Try Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
Çmimi total: 80
1

08:00VitiStacioni Viti

09:14ShkupStacioni Shkup

Kater Vellezerit
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 3 orë, 16 minuta
3

12:30ShkupStacioni Shkup

12:29DusseldorfStacioni Dusseldorf

Durmo Tours
120€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 29 minuta
Çmimi total: 120

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.