GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Udënisht, Shqipëri Golem, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

08:55UdënishtStacioni Udënisht

11:36GolemStacioni Golem

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

08:55UdënishtStacioni Udënisht

11:36GolemStacioni Golem

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

15:25UdënishtStacioni Udënisht

18:06GolemStacioni Golem

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:55UdënishtStacioni Udënisht

18:36GolemStacioni Golem

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:55UdënishtStacioni Udënisht

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:15TiranëStacioni Tiranë

07:59GolemStacioni Golem

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

04:55UdënishtStacioni Udënisht

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:15TiranëStacioni Tiranë

08:02GolemStacioni Golem

Kei Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
1

05:02UdënishtStacioni Udënisht

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

05:02UdënishtStacioni Udënisht

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

05:02UdënishtStacioni Udënisht

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

05:02UdënishtStacioni Udënisht

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

05:02UdënishtStacioni Udënisht

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 32 minuta
3

07:35TiranëStacioni Tiranë

08:22GolemStacioni Golem

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

05:11UdënishtStacioni Udënisht

07:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

05:11UdënishtStacioni Udënisht

07:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

05:11UdënishtStacioni Udënisht

07:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 18 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:17GolemStacioni Golem

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.