GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:30Durrës

05:39SukthStacioni Sukth

08:44SovjanStacioni Sovjan

09:08Korçë

Demokracia 95
?Lekë

06:15Durrës

06:24SukthStacioni Sukth

09:29SovjanStacioni Sovjan

09:53Korçë

Demokracia 95
?Lekë

09:00Durrës

09:09SukthStacioni Sukth

12:14SovjanStacioni Sovjan

12:38Korçë

Demokracia 95
?Lekë

14:00Durrës

14:09SukthStacioni Sukth

17:14SovjanStacioni Sovjan

17:38Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

15:00Durrës

15:09SukthStacioni Sukth

18:14SovjanStacioni Sovjan

18:38Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:26SukthStacioni Sukth

05:35DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 25 minuta
3

06:00DurrësStacioni Durrës

09:31SovjanStacioni Sovjan

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

05:26SukthStacioni Sukth

05:35DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 25 minuta
3

06:00DurrësStacioni Durrës

09:31SovjanStacioni Sovjan

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

05:26SukthStacioni Sukth

05:35DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 25 minuta
3

06:00DurrësStacioni Durrës

09:31SovjanStacioni Sovjan

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

05:26SukthStacioni Sukth

05:35DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 25 minuta
3

06:00DurrësStacioni Durrës

09:31SovjanStacioni Sovjan

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

05:39SukthStacioni Sukth

06:05TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

06:30TiranëStacioni Tiranë

09:09SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

05:39SukthStacioni Sukth

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

07:43LibrazhdStacioni Librazhd

09:09SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

06:24SukthStacioni Sukth

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

07:15TiranëStacioni Tiranë

09:54SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

06:24SukthStacioni Sukth

08:03LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:54SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

07:00SukthStacioni Sukth

07:39TiranëStacioni Tiranë

Ditatrans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

10:39SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
1

07:09SukthStacioni Sukth

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

10:39SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.