GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Pukë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:23SukthStacioni Sukth

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:40PukëStacioni Pukë

Terbuni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.