GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strellc i Epërm, Kosovë Dusseldorf, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

08:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 5 orë, 38 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

08:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
?€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 23 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 44 minuta
1

10:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:22PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 38 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 59 minuta
Çmimi total: 4
1

10:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 53 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 14 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.