GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sovjan, Shqipëri Cërrik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:24SovjanStacioni Sovjan

12:41CërrikStacioni Cërrik

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:24SovjanStacioni Sovjan

13:41CërrikStacioni Cërrik

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

12:04SovjanStacioni Sovjan

14:07CërrikStacioni Cërrik

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

13:24SovjanStacioni Sovjan

15:41CërrikStacioni Cërrik

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:10SovjanStacioni Sovjan

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:41CërrikStacioni Cërrik

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

11:24SovjanStacioni Sovjan

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:07CërrikStacioni Cërrik

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
1

11:24SovjanStacioni Sovjan

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:07CërrikStacioni Cërrik

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
1

11:24SovjanStacioni Sovjan

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:07CërrikStacioni Cërrik

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.