GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sofje, Bullgari Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

23:30SofjeStacioni Sofje

06:00PejëStacioni Pejë

Erhan Trans
30€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:30SofjeStacioni Sofje

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
30€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 1 orë
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 20 minuta
Çmimi total: 30
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.