GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sofje, Bullgari Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00SofjeStacioni Sofje

11:00ShkupStacioni Shkup

Kaleia
26€
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 45 minuta
3

11:45ShkupStacioni Shkup

13:15GostivarStacioni Gostivar

Durmo Tours
6den
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
1

07:00SofjeStacioni Sofje

11:00ShkupStacioni Shkup

Kaleia
26€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 50 minuta
3

11:50ShkupStacioni Shkup

12:56GostivarStacioni Gostivar

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 56 minuta
1

17:30SofjeStacioni Sofje

21:30ShkupStacioni Shkup

Kaleia
26€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 30 minuta
3

22:00ShkupStacioni Shkup

23:06GostivarStacioni Gostivar

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.