GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë e Madhe, Kosovë Istog, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:28Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

07:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

07:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:07IstogStacioni Istog

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

08:58Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

09:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 10 minuta
3

09:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:37IstogStacioni Istog

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

12:43Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

12:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 15 minuta
3

13:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:27IstogStacioni Istog

Floriani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

14:58Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

15:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 10 minuta
3

15:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:37IstogStacioni Istog

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

16:28Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

16:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 10 minuta
3

16:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

17:43Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

17:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

18:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:27IstogStacioni Istog

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.