GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Preshevë, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:04ShtimeStacioni Shtime

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 21 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

16:05PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta
1

14:41ShtimeStacioni Shtime

15:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Turs
?€
2
Ndërrim në: Veli TransPritja: 23 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PreshevëStacioni Preshevë

Veli Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

16:06ShtimeStacioni Shtime

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
?€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 18 minuta
3

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.