GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Kotor, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:20ShtimeStacioni Shtime

20:50PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 10 minuta
Çmimi total: 25
1

19:59ShtimeStacioni Shtime

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 31 minuta
Çmimi total: 25
1

20:16ShtimeStacioni Shtime

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 14 minuta
Çmimi total: 25
1

20:29ShtimeStacioni Shtime

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 1 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.