GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Gjenevë, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:10ShtimeStacioni Shtime

06:25FerizajStacioni Ferizaj

Goni Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 2 orë, 5 minuta
3

08:30FerizajStacioni Ferizaj

08:29GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 19 minuta
Çmimi total: 100
1

07:20ShtimeStacioni Shtime

07:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 55 minuta
3

08:30FerizajStacioni Ferizaj

08:29GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 9 minuta
Çmimi total: 100
1

07:40ShtimeStacioni Shtime

07:55FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 35 minuta
3

08:30FerizajStacioni Ferizaj

08:29GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 49 minuta
Çmimi total: 100
1

07:50ShtimeStacioni Shtime

08:05FerizajStacioni Ferizaj

Goni Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 25 minuta
3

08:30FerizajStacioni Ferizaj

08:29GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 39 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.