GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shtime, Kosovë Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:56ShtimeStacioni Shtime

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: W TransporterPritja: 22 minuta
3

11:40ShkupStacioni Shkup

12:20ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

W Transporter
3.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 3.3
1

10:02ShtimeStacioni Shtime

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: W TransporterPritja: 16 minuta
3

11:40ShkupStacioni Shkup

12:20ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

W Transporter
3.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.