GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Stamboll, Turqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:15ShkodërStacioni Shkodër

00:15StambollStacioni Stamboll

Skenderbeu
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00ShkodërStacioni Shkodër

10:55TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortalet
400Lekë
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 1 orë, 5 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

00:00StambollStacioni Stamboll

Drita Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~15 orë
1

09:30ShkodërStacioni Shkodër

11:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortalet
400Lekë
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 35 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

00:00StambollStacioni Stamboll

Drita Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.