GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Shirgjan, Shqipëri

1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 20 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:48ShirgjanStacioni Shirgjan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 35 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:03ShirgjanStacioni Shirgjan

Tirana Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: MimaniPritja: 35 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:03ShirgjanStacioni Shirgjan

Mimani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Candy Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:48ShirgjanStacioni Shirgjan

Kucova
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Candy Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:03ShirgjanStacioni Shirgjan

Tirana Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15
1

08:30ShkodërStacioni Shkodër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Candy Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: MimaniPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:03ShirgjanStacioni Shirgjan

Mimani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15
1

09:30ShkodërStacioni Shkodër

11:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 20 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:48ShirgjanStacioni Shirgjan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

12:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 20 minuta
3

12:45TiranëStacioni Tiranë

13:48ShirgjanStacioni Shirgjan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

12:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: Erener - TransPritja: 20 minuta
3

12:45TiranëStacioni Tiranë

13:48ShirgjanStacioni Shirgjan

Erener - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

12:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortaket
500Lekë
2
Ndërrim në: Spartak HysaPritja: 35 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:03ShirgjanStacioni Shirgjan

Spartak Hysa
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 500 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.