GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.