GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:40GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 30 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:55GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

17:00ShkodërStacioni Shkodër

20:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Atmaxha
15€
2
Ndërrim në: Norway Travel GjakovëPritja: 40 minuta
3

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

23:01GjakovëStacioni Gjakovë

Norway Travel Gjakovë
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.