GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shirgjan, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:30ShirgjanStacioni Shirgjan

08:58KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KampulaPritja: 22 minuta
3

07:00LibrazhdStacioni Librazhd

08:45KorçëStacioni Korçë

Kampula
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

06:00ShirgjanStacioni Shirgjan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: KampulaPritja: 22 minuta
3

07:00LibrazhdStacioni Librazhd

08:45KorçëStacioni Korçë

Kampula
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:30ShirgjanStacioni Shirgjan

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 10 minuta
3

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

09:08KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

06:30ShirgjanStacioni Shirgjan

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 17 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

09:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

06:30ShirgjanStacioni Shirgjan

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 17 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

09:35KorçëStacioni Korçë

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

06:30ShirgjanStacioni Shirgjan

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta
3

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

09:16KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.