GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shijak, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00ShijakStacioni Shijak

11:32TiranëStacioni Tiranë

Erzeni - Trans
130Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 13 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:58LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 130 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.