GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Serbicë e Poshtme, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:45Prizren

15:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
4€

17:45Prizren

18:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:45Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:32PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

16:12DeçanStacioni Deçan

16:32PejëStacioni Pejë

Halimaj
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:45Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.