GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Libohovë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

14:48SavraStacioni Savra

17:00LibohovëStacioni Libohovë

Skendi-2014
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Skendi-2014Pritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:00LibohovëStacioni Libohovë

Skendi-2014
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Skendi-2014Pritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:00LibohovëStacioni Libohovë

Skendi-2014
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.