GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Kulluricë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:15Tiranë

16:03SavraStacioni Savra

18:46KulluricëStacioni Kulluricë

19:13Konispol

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:16SavraStacioni Savra

15:26LushnjeStacioni Lushnje

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 27 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

18:46KulluricëStacioni Kulluricë

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.