GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Fush Mamurras, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Vlorë

14:40SavraStacioni Savra

17:09Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:04SavraStacioni Savra

09:17DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 13 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:19Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:14Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 21 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Rilindi Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 21 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

09:34DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 26 minuta
3

10:00DurrësStacioni Durrës

10:49Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

08:21SavraStacioni Savra

09:34DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 26 minuta
3

10:00DurrësStacioni Durrës

10:49Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

08:46SavraStacioni Savra

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:44Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
1

08:46SavraStacioni Savra

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

08:46SavraStacioni Savra

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Bit + D 2010Pritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Bit + D 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.