GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15Elbasan

06:31SavraStacioni Savra

08:17DhërmiStacioni Dhërmi

08:41Himarë

Trans El
?Lekë

06:00Elbasan

07:16SavraStacioni Savra

09:02DhërmiStacioni Dhërmi

09:26Himarë

Trans-El
?Lekë

13:00Tiranë

14:48SavraStacioni Savra

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00SavraStacioni Savra

08:10VlorëStacioni Vlorë

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 16 minuta
3

08:26VlorëStacioni Vlorë

09:02DhërmiStacioni Dhërmi

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.