GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Rrogozhinë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 22 minuta
3

09:39LushnjeStacioni Lushnje

09:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 29 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

09:56RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

11:00SarandëStacioni Sarandë

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
900Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 35 minuta
3

14:39LushnjeStacioni Lushnje

14:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Çmimi total: 900 Lekë
1

11:00SarandëStacioni Sarandë

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
900Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 35 minuta
3

14:39LushnjeStacioni Lushnje

14:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Çmimi total: 900 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.