GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prugoc, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:56PrugocStacioni Prugoc

07:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 13 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

08:26PrugocStacioni Prugoc

08:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 13 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

10:46PrugocStacioni Prugoc

11:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

13:06PrugocStacioni Prugoc

13:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 13 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

13:26PrugocStacioni Prugoc

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 13 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

14:26PrugocStacioni Prugoc

14:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 13 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

16:46PrugocStacioni Prugoc

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 13 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40PejëStacioni Pejë

Mendi
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

17:46PrugocStacioni Prugoc

18:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 13 minuta
3

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

18:21PrugocStacioni Prugoc

18:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 18 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
1

19:26PrugocStacioni Prugoc

19:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 13 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:20PejëStacioni Pejë

Miroci
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.