GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Korçë

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

14:29SukthStacioni Sukth

14:38Durrës

Demokracia 95
?Lekë

12:00Korçë

13:24PrrenjasStacioni Prrenjas

15:29SukthStacioni Sukth

15:38Durrës

Demokracia 95
?Lekë

15:00Korçë

16:24PrrenjasStacioni Prrenjas

18:29SukthStacioni Sukth

18:38Durrës

Demokracia 95
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

13:00DurrësStacioni Durrës

Eiga
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 9 minuta
3

13:09DurrësStacioni Durrës

13:18SukthStacioni Sukth

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

13:00DurrësStacioni Durrës

Eiga
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

13:19DurrësStacioni Durrës

13:28SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

13:00DurrësStacioni Durrës

Eiga
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

13:23DurrësStacioni Durrës

13:32SukthStacioni Sukth

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

11:35LibrazhdStacioni Librazhd

Art Travel Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 10 minuta
3

11:45LibrazhdStacioni Librazhd

13:24SukthStacioni Sukth

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 16 minuta
3

12:58TiranëStacioni Tiranë

13:24SukthStacioni Sukth

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:26SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: LlucaPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:26SukthStacioni Sukth

Lluca
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:26SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:26SukthStacioni Sukth

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Refati-08Pritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:26SukthStacioni Sukth

Refati-08
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.