GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Përmet, Shqipëri

07:24PrrenjasStacioni Prrenjas

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 33 minuta

09:53LushnjeStacioni Lushnje

12:41PërmetStacioni Përmet

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 17 minuta

09:54PrrenjasStacioni Prrenjas

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

14:56PërmetStacioni Përmet

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta

09:54PrrenjasStacioni Prrenjas

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

14:56PërmetStacioni Përmet

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta

10:24PrrenjasStacioni Prrenjas

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 48 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

15:56PërmetStacioni Përmet

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta

10:24PrrenjasStacioni Prrenjas

13:40VlorëStacioni Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Penta OilPritja: 20 minuta

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:14PërmetStacioni Përmet

Penta Oil
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta

10:50PrrenjasStacioni Prrenjas

12:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 25 minuta

13:00KorçëStacioni Korçë

16:12PërmetStacioni Përmet

Arstar Tours
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

13:00DurrësStacioni Durrës

Eiga
?Lekë
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 35 minuta

13:35DurrësStacioni Durrës

17:26PërmetStacioni Përmet

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 26 minuta

11:09PrrenjasStacioni Prrenjas

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 27 minuta

13:00KorçëStacioni Korçë

16:12PërmetStacioni Përmet

Arstar Tours
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

11:14PrrenjasStacioni Prrenjas

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 22 minuta

13:00KorçëStacioni Korçë

16:12PërmetStacioni Përmet

Arstar Tours
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta

11:24PrrenjasStacioni Prrenjas

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 48 minuta

14:08LushnjeStacioni Lushnje

16:56PërmetStacioni Përmet

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.