GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

09:17PrrenjasStacioni Prrenjas

11:10GosëStacioni Gosë

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

09:17PrrenjasStacioni Prrenjas

11:10GosëStacioni Gosë

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

15:47PrrenjasStacioni Prrenjas

17:40GosëStacioni Gosë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

16:17PrrenjasStacioni Prrenjas

18:10GosëStacioni Gosë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:55PrrenjasStacioni Prrenjas

09:21LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 22 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:10GosëStacioni Gosë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

08:55PrrenjasStacioni Prrenjas

09:21LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 22 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:10GosëStacioni Gosë

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

15:33PrrenjasStacioni Prrenjas

15:59LibrazhdStacioni Librazhd

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 14 minuta
3

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

17:40GosëStacioni Gosë

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.