GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pozharan, Kosovë Novosellë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:05PozharanStacioni Pozharan

11:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1.2€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 11 minuta
3

11:40GjilanStacioni Gjilan

12:15NovosellëStacioni Novosellë

Egnatia
1.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:25PozharanStacioni Pozharan

12:49GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
1.2€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

13:00GjilanStacioni Gjilan

13:35NovosellëStacioni Novosellë

Mensi
1.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.