GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Thumanë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:50PoshnjeStacioni Poshnje

16:45TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa-Al Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:37ThumanëStacioni Thumanë

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

16:00PoshnjeStacioni Poshnje

17:26DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fat-5Pritja: 34 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

18:45ThumanëStacioni Thumanë

Fat-5
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.