GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Milano, Itali Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00MilanoStacioni Milano

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

11:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 28 minuta
Çmimi total: 70
1

11:00MilanoStacioni Milano

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

11:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 58 minuta
Çmimi total: 70
1

11:00MilanoStacioni Milano

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë, 31 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

12:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 28 minuta
Çmimi total: 70
1

11:00MilanoStacioni Milano

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 2 orë, 1 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

12:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 58 minuta
Çmimi total: 70
1

11:00MilanoStacioni Milano

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 2 orë, 31 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 28 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.