GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Dushk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Delvinë

16:42MemaliajStacioni Memaliaj

18:41DushkStacioni Dushk

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

15:00Konispol

16:50MemaliajStacioni Memaliaj

18:49DushkStacioni Dushk

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

16:00Kakavijë

16:57MemaliajStacioni Memaliaj

18:56DushkStacioni Dushk

20:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

22:00Delvinë

23:42MemaliajStacioni Memaliaj

01:41DushkStacioni Dushk

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:42MemaliajStacioni Memaliaj

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:44LushnjeStacioni Lushnje

18:56DushkStacioni Dushk

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.