GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Tiranë

10:55MemaliajStacioni Memaliaj

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:55MemaliajStacioni Memaliaj

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:55MemaliajStacioni Memaliaj

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

13:00Tiranë

16:25MemaliajStacioni Memaliaj

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:50Tiranë

18:15MemaliajStacioni Memaliaj

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:47MemaliajStacioni Memaliaj

09:17SarandëStacioni Sarandë

Trans-Luks
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 13 minuta
3

09:30SarandëStacioni Sarandë

09:55DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:17MemaliajStacioni Memaliaj

09:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 13 minuta
3

10:00SarandëStacioni Sarandë

10:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

09:17MemaliajStacioni Memaliaj

10:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 13 minuta
3

11:00SarandëStacioni Sarandë

11:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:31MemaliajStacioni Memaliaj

17:20SarandëStacioni Sarandë

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 10 minuta
3

17:30SarandëStacioni Sarandë

17:55DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.