GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Medvec, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:22MedvecStacioni Medvec

07:47PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
?€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 13 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:55GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
1

07:38MedvecStacioni Medvec

07:55Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 17 minuta
3

08:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

13:22MedvecStacioni Medvec

13:47PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

14:55GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:22MedvecStacioni Medvec

14:47PrizrenStacioni Prizren

Mamusha Tr.
?€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 13 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:55GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 2.5
1

15:43MedvecStacioni Medvec

16:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 12 minuta
3

16:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.