GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Maqellarë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:26MaqellarëStacioni Maqellarë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

17:47VorëStacioni Vorë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

15:26MaqellarëStacioni Maqellarë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

17:45VorëStacioni Vorë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

15:26MaqellarëStacioni Maqellarë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Dibra F&PPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:05VorëStacioni Vorë

Dibra F&P
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

15:26MaqellarëStacioni Maqellarë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

17:57VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

16:06MaqellarëStacioni Maqellarë

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta
3

18:20TiranëStacioni Tiranë

18:37VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

16:06MaqellarëStacioni Maqellarë

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 39 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

18:47VorëStacioni Vorë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

16:06MaqellarëStacioni Maqellarë

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 39 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

18:47VorëStacioni Vorë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

16:06MaqellarëStacioni Maqellarë

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: DitatransPritja: 39 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

18:54VorëStacioni Vorë

Ditatrans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
1

16:46MaqellarëStacioni Maqellarë

18:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:17VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.