GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mamurras, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

07:00MamurrasStacioni Mamurras

09:31SovjanStacioni Sovjan

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

12:30MamurrasStacioni Mamurras

15:01SovjanStacioni Sovjan

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

14:00MamurrasStacioni Mamurras

16:31SovjanStacioni Sovjan

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00MamurrasStacioni Mamurras

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:54SovjanStacioni Sovjan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.