GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mamurras, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

07:00MamurrasStacioni Mamurras

08:31PrrenjasStacioni Prrenjas

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

12:30MamurrasStacioni Mamurras

14:01PrrenjasStacioni Prrenjas

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

14:00MamurrasStacioni Mamurras

15:31PrrenjasStacioni Prrenjas

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00MamurrasStacioni Mamurras

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 15 minuta
3

08:20LibrazhdStacioni Librazhd

08:45PrrenjasStacioni Prrenjas

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.